None
None
None
None

 

    دستارو در سال 96 فعالیت خود را در حوزه هایی مشتمل بر صنایع دستی، دست سازه و محصولات هنری با بنیان گذاری یک استارت آپ در زمینه فروش و حمایت محصولات فرهنگی هنری آغاز کرد.

در پی مطالعه بازار و تحقیق های مستمر در طی سال های گذشته، به این حقیقت پی بردیم که قیمت تمام شده محصولات هنری تولید کنندگان و هنرمندان بسیار کمتر از قیمتی است که در فروشگاه های حقیقی عرضه می شود. که این موضوع قدرت خرید خریدار ها را بسیار پایین می آورد.

بر آن شدیم تا زمینه ای برای فروش مستقیم و بدون واسطه کالاهای هنری توسط خود هنرمندان فراهم آوریم. با این راهکار انگیزه های هنرمندان برای تولید بیشتر شده، کسب و کار رونق پیدا کرده و اشتغال زایی و کار آفرینی برای جوانان، زنان و همه ی هنرمندان خرد و کلان کشور فراهم می شود.

با علم بر اینکه هر هنر زاده یک شهر و یک قومیت است.  همچنین در دنیای شلوغ امروز امکان دسترسی و خرید و فروش صرف زمان طولانی ای را می طلبد لذا ایجاد یک بازار فروش هماهنگ و گسترده در کل شهرهای ایران، می تواند علاوه بر فرهنگ سازی و حمایت از کالای ایرانی، به بهبود شرایط و توسعه کسب و کار در این حوزه کمک کند.

هدف گروه هنری دستارو رشد و توسعه  هنر دست ایرانی است که با توجه به رشد بازار تجارت الکترونیک و توسعه فروشگاه های آنلاین، سایت و نسخه موبایلی دستارو امکان دسترسی به یک بازار هماهنگ را فراهم کرده است.

 

دستارو از دو کلمه ی دست +ارو تشكيل شده كه در لغت به معنى دست برنجن ، دستبند و النگو مى باشد .


دستارو دستينه اى باشد از طلا و نقره و مانند آن كه زنان بر دست مي كنند .